Strefa klienta

Zaloguj się

Pomoc

-

+
 • +48.327905284
 • +48.531658303
 • Konta e-mail
  Konta e-mail stworzone dla biznesu
  Profesjonalna poczta, miejsce na dysku online,
  udostępniane kalendarze, spotkania wideo
  i inne funkcje.
  Zaprojektowane do pracy zespołowej.
 • Konta e-mail
  Aplikacje Google dla firm
  Pracuj tam gdzie Ci wygodnie
  Gmail dla firm
   
  Kalendarz
   
  Wideo konferencje
   
  Dysk online
   
  Dokumenty, Arkusze, formularze i prezentacje
   
 • Konta e-mail
  Office 365
  Twoje biuro tam gdzie Ty
  Pakiet biurowy Office
  Poczta e-mail i kalendarze
  Konferencje online
  Wiadomości błyskawiczne i łączność z programem Skype
  1000 GB miejsca do magazynowania plików
  i wiele więcej ...
Konta e-mail

Bardzo ważną rolę w prawidłowych funkcjonowaniu każdej firmy pełni właściwa komunikacja. Współpraca pomiędzy pracownikami, szybki kontakt z kontrahentami to zadania jakie musi spełniać poczta w firmie. Dlatego do obsługi poczty wybraliśmy rozwiązania firm Google oraz Microsoft. Aplikacje Google dla firm oraz Office 365 to konta stworzone dla biznesu i zaprojektowane do pracy zespołowej. .

Aplikacje Google

Gmail dla firm

Łatwość obsługi i wygoda Gmaila. Firmowy adres e-mail we własnej domenie o znajomym interfejsie, którego codziennie używają miliony osób. Funkcje biznesowe obejmują 30 GB miejsca na dysku.

Kalendarz

Kalendarze z funkcją udostępniania, zintegrowane z Gmailem, Dyskiem, Kontaktami, Witrynami i Hangouts, ułatwiają planowanie zadań.

Hangouts

Bezpośrednie spotkania z klientami i współpracownikami. Korzystając ze spotkań wideo w rozdzielczości HD, połączeń głosowych lub rozmów tekstowych, oraniczysz koszty i straty czasu związane z podróżami, a zyskasz możliwości, jakie daje bezpośredni kontakt.

Dysk

Łatwe przechowywanie, synchronizowanie i udostępnianie plików. Wszystkie pliki firmowe można przechowywać w jednym, bezpiecznym miejscu na dane online. Dostęp do nich jest możliwy w dowolnym momencie i z dowolnego urządzenia – laptopa, tabletu lub telefonu.

Dokumenty, Arkusze, formularze i prezentacje

Dokumenty tekstowe, arkusze kalkulacyjne, profesjonalne prezentacje można tworzyć i edytować bezpośrednio w przeglądarce, bez potrzeby instalowania specjalistycznego oprogramowania. Nad jednym dokumentem może pracować wiele osób jednocześnie, a każda zmiana jest zapisywana automatycznie.

przetestuj bezpłatnie przed zakupem >>

Office 365

Poczta e-mail i kalendarze

Poczta e-mail klasy biznesowej w rozbudowanym interfejsie programu Outlook, do którego można uzyskiwać dostęp z komputera stacjonarnego lub w przeglądarce. Skrzynki pocztowe o rozmiarze 50 GB.

Konferencje online

Spotkania online z zawartością audio i wideo, korzystając z udostępniania ekranu i konferencji wideo HD dostępnych po jednym kliknięciu.

Wiadomości błyskawiczne i łączność z programem Skype

Kontakt z innymi użytkownikami programu Lync oraz Skype za pomocą wiadomości błyskawicznych, połączeń głosowych i wideo, a także informacje o dostępności użytkownika.

Udostępnianie plików

Usługa OneDrive dla Firm zapewnia 1 TB miejsca do magazynowania dla każdego użytkownika. Udostępnianie dowolnych plików innym osobobom w firmie i spoza niej oraz łatwe synchronizowanie plików z komputerami i urządzeniami mobilnymi.

Pakiet Office

Spójne i znajome środowisko pakietu Office (edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel, program do tworzenia prezantacji i slajdów PowerPoint, program do obsługi poczty e-mail i kalendarza Outlook, program do robienia notatek OneNote) na komputerach PC, komputerach Mac, tabletach z systemem Windows, tabletach iPad® i większości urządzeń przenośnych.

Sprawdź wszystkie plany pakietów Office 365 oraz Office 2013 dla użytkowników domowych i firm [klik]

przetestuj bezpłatnie przed zakupem >>

Bądź na bieżąco

O firmie

Nasza oferta rejestracji domen to już ponad 800 rozszerzeń, w tym wszystkie domeny globalne, nowe domeny, prawie wszystkie domeny europejskie, domeny z Azji, Ameryki, Afryki i Australii. Oferta domen dostępnych do rejestracji stale się powiększa. W jednym miejscu można zarejestrować wszystkie niezbędne domeny.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o aktualnych promocjach, podaj nam swoje imię oraz adres e-mail.

Dane teleadresowe