o nas
Twoja domena jest tylko Twoja.
 • Z takim hasłem od 2001 roku świadczymy usługi rejestracji domen globalnych. Współpracujemy z największymi firmami akredytowanymi przez ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers). Dzięki temu udostępniamy naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie rejestrowania i administracji domen.
Bogata oferta
 • Nasza oferta rejestracji domen to ponad 250 rozszerzeń, w tym wszystkie domeny globalne, prawie wszystkie domeny europejskie, domeny z Azji, Ameryki, Afryki i Australii. Oferta domen dostepnych do rejestracji w naszym serwisie stale się powiększa. W jednym miejscu można więc zarejestrować wiele domen.
 • Dla domen wymagających reprezentanta na lokalnym rynku zapewniamy usługi tzw. powiernictwa.
 • Jako jedni z nielicznych oferujemy wyszukiwanie i przechwytywanie wygasających domen .com, .net, .org, .biz, .info, .mobi, .asia, .de, .ch, .li, .co, .me, .tv, .se, .cc, .nu, .ca, .us.
 • Oferujemy także system współpracy dla resellerów domen. Każda firma lub osoba prywatna, która rejestruje wiele domen dla siebie lub swoich klientów może bezpłatnie, bez żadnych zobowiazań przystąpić do naszego programu współpracy.
Bezpieczeństwo
 • Wszystkie czynności związane z rejestracją lub administracją domeny wykonywane są za pomocą bezpiecznego protokołu SSL. Na stronach rejestracyjnych zawsze znajduje się link do weryfikacji aktualnego adresu url, z którego wczytywana jest dana strona.
 • Wszystkie dane związane z rejestrowaną domeną przechowywane są tylko i wyłącznie na serwerach naszego partnera, zabezpieczone zgodnie z wymaganiami ICANN. Taki sposób zabezpieczeń pozwala na pełną ochronę rejestrowanej nazwy i nikt poza właścicielem domeny nie ma dostępu do zmiany jakichkolwiek danych (hasła, danych adresowych, adresów e-mail).
Wolność wyboru
 • To Ty decydujesz jakie dane mają byc wpisane w domenie. W przeciwieństwie do niektórych rejestratorów, my nigdy nie wpisujemy swoich danych w kontaktach domeny.
 • W każdej chwili możesz przenieść domenę do innego rejestratora, a za transfer nie musisz nam nic płacić.
 • Wydanie kodu autoryzacyjnego jest bezpłatne. W domenach globalnych kod jest zawsze dostępny w panelu administracyjnym domeny. Możesz go w każdej chwili zmienić i swobodnie nim dysponować.
 • Każda domena zarejestrowana w naszym serwisie jest samodzielnie bez naszej ingerencji administrowana przez właściciela domeny lub osobę przez nią upoważnioną. W przypadku braku serwerów DNS do zarejestrowanej domeny można przypisać nasze serwery DNS (parking domeny).
Serwery www
 • Uzupełnieniem oferty rejestracji domen są samoobsługowe serwery www z obsługą PHP, CGI, SSI. W zależności od typu serwera można otrzymać od 5 do 300 kont pocztowych oraz do 20 baz mySQL. Do każdego serwera można dopisać kilka dodatkowych domen. Tym samym na jednym serwerze można umieścić kilka niezależnych od siebie serwisów www, każdy z inną domeną. Wszystkie serwery posiadają rozbudowany system różnych statystyk oraz zainstalowane i gotowe do wykorzystania skrypty PHP i CGI. Możliwe jest także umieszczanie własnych skryptów PHP lub CGI.
nazwa.info 2001-2019